polski English rosyjski Deutsch

Aktualności


WYSTĘP CHÓRU JARZĘBINA CZERWONA NR 3 2021

We wtorek 23 listopada odwiedził chór Jarzębina Czerwona. W tych trudnych pandemicznych czasach jest to promyk słońca, który zajrzał do naszego domu opieki. Repertuar jest zawsze tak dobrany, żeby nasi Pensjonariusze mogli nucić piosenki z lat młodości. Jeżeli tylko sytuacja pozwoli, jesteśmy umówienia w grudniu na wspólne kolędowanie.
WYSTĘP JARZĘBINY CZERWONEJ NR.2 2021

Kochani obserwatorzy życia w Domu Seniora ,,Willa Kalina’’. Chcemy podzielić się z Wami wspaniałymi chwilami jakie dostarczył nam miejscowy chór ,,Jarzębina Czerwona’’. Dla naszych Pensjonariuszy jest to zawsz bardzo miłe wydarzenie, chwila rozrywki, chwila wspomnień, powrotu do lat młodości. Nasz Dom Seniora jest otwarty dla miłych gości. Zawsze ich oczekujemy, dziękujemy za chwile radości, jaką mam przynoszą.
WYCIECZKA MELEXEM NR2 2021

Pensjonariusze naszego domu opieki w Konstancinie po raz kolejny wybrali się na wycieczkę Melexem do pobliskiego Parku Zdrojowego. Można było odpocząć na łonie przyrody, oraz pooddychać zdrowym solankowym powietrzem, z którego tężnia konstancińska słynie. Wycieczki melexem do pobliskich zakątków Konstancina są bardzo lubianą formą rozrywki przez naszych seniorów.
WIGILIA 2020

Z okazji Świat Bożego Narodzenia Rodzinom Pensjonariuszy, oraz wszystkim którzy odwiedzają nasza stronę, życzę dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności . Niech gwiazda Betlejemska swoim blaskiem napełni wsze domy miłością, radością, zdrowiem i pomyślnością. Niech nadchodzący Nowy Rok będzie pomyślniejszy!
OD 26 MAJA 2020 OTIWERAMY OGRÓD NA ODWIEDZINY


Uprzejmie informujemy rodziny, bliskich i znajomych naszych Pensjonariuszy, że od dnia 26 maja 2020 roku otwieramy ogród naszego Domu Seniora dla odwiedzin.

Wstęp do wewnątrz budynku na razie pozostaje zamknięty.

Odwiedziny będą odbywać się po wcześniejszym zgłoszeniu do recepcji tel. (22) 736 00 82, lub elektronicznie recepcja@willakalina.pl, w celu uniknięcia dużej ilości odwiedzających jednocześnie .

- Wejście na teren tylko w maseczkach.

- Przy wejściu należy zdezynfekować ręce, płyn dezynfekujący będzie wystawiony na stoliku przy furtce.

- Pensjonariuszy na spotkanie będą wyprowadzali opiekunowie, po przybyciu gości.

- Należy zachować około 2m odległości miedzy osobami.

- Nie wolno: całować się, przytulać ani podawać ręki.

- Wszelkiego rodzaju prezenty przekazujemy opiekunowi lub pani z recepcji, torebka musi być podpisana, w celu uniknięcia pomyłki.

- Po zakończeniu odwiedzin proszę zadzwonić na telefon pielęgniarki 505 087 023 i powiadomić, że spotkanie dobiegło końca. Opiekun odbierze Pensjonariusza.

Za utrudnienia przepraszamy.

Kierownictwo Domu Seniora