polski English rosyjski Deutsch

Aktualności


SYLWESTER 2021/2022

Nowy 2022 rok nasi Pensjonariusze pod okiem pani pielęgniarki oraz opiekunki przywitali w miłej sylwestrowej atmosferze lampką wyśmienitego szampana. Życzymy sobie samych pomyślnych dni na cały nadchodzący nowy rok.
WYSTĘP JARZĘBINY CZERWONEJ NR.4 2021

Dnia 29 grudnia z kolędowaniem zawitał do naszego domu seniora zespół „Jarzębina czerwona”. W repertuarze znalazły się kolędy dobrze nam znane i bardzo współczesne. Nasi Pensjonariusze aktywnie włączyli się do wspólnego śpiewania. Czas szybko płynął i przyszedł także czas na Noworoczne Życzenia i rozstanie. Życzyliśmy sobie dużo zdrowia i jak najwięcej wspólnych spotkań, na które bardzo czekamy.
WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA 2021

Święta Bożonarodzeniowe w naszym domu opieki obchodzimy jak zawsze po staropolsku. Na stołach nie może zabraknąć smakołyków przygotowanych przez nasza kuchnię, ale nie tylko, ponieważ przed świętami każda para rąk się przyda ,więc do prac włączają się w wolnych chwilach pozostali pracownicy. Wystroje wnętrz, wprowadzają w świąteczny nastrój. O godz. 16:30, 24 grudnia wspólnie zasiadamy do Wigilijnego stołu. W tym roku nie typowo poprzez dotyk przełamaliśmy się opłatkiem. Po wspólnej modlitwie i odśpiewanych delektowaliśmy się wigilijnymi potrawami. W tym roku na święta zima obdarowała nas białym i puszystym śniegiem. Święta przebiegły w przemiłej atmosferze.
Boże Nardzoenie 2021

Drodzy krewni i znajomi naszych pensjonariuszy.

Tegoroczna kolacja wigilijna rozpocznie się w naszym domu 24 grudnia o godzinie 16:30.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego, wszystkim rodzicom i krewnym naszych pensjonariuszy, oraz tym którzy

interesują się życiem w naszym domu opieki życzymy:

Radosnych Świąt, wielu spotkań pełnych ciepła i wiary w lepsze jutro.

Kierownictwo i personel Domu Seniora Willa Kalina
MIKOŁAJKI 2021

Radości nigdy za wiele! Dobry Święty Mikołaj nie zapomniał o naszych podopiecznych. Tak niewiele trzeba, żeby pojawił się uśmiech na twarzach pracowników i pensjonariuszy. Jest jakaś magia i wiara w Świętego Mikołaja, że chcemy w to wierzyć i wiek nie ma tu znaczenia. Zbliżają się najbardziej rodzinne święta. Życzymy wszystkim, aby nikt nie spędzał ich w samotności. Niech każdy z nas spotka swojego Świętego Mikołaja na drodze, aby choć na chwile dał mu trochę radości.