polski English rosyjski Deutsch

Aktualności


WIGILIA 2020

Z okazji Świat Bożego Narodzenia Rodzinom Pensjonariuszy, oraz wszystkim którzy odwiedzają nasza stronę, życzę dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności . Niech gwiazda Betlejemska swoim blaskiem napełni wsze domy miłością, radością, zdrowiem i pomyślnością. Niech nadchodzący Nowy Rok będzie pomyślniejszy!
OD 26 MAJA 2020 OTIWERAMY OGRÓD NA ODWIEDZINY


Uprzejmie informujemy rodziny, bliskich i znajomych naszych Pensjonariuszy, że od dnia 26 maja 2020 roku otwieramy ogród naszego Domu Seniora dla odwiedzin.

Wstęp do wewnątrz budynku na razie pozostaje zamknięty.

Odwiedziny będą odbywać się po wcześniejszym zgłoszeniu do recepcji tel. (22) 736 00 82, lub elektronicznie recepcja@willakalina.pl, w celu uniknięcia dużej ilości odwiedzających jednocześnie .

- Wejście na teren tylko w maseczkach.

- Przy wejściu należy zdezynfekować ręce, płyn dezynfekujący będzie wystawiony na stoliku przy furtce.

- Pensjonariuszy na spotkanie będą wyprowadzali opiekunowie, po przybyciu gości.

- Należy zachować około 2m odległości miedzy osobami.

- Nie wolno: całować się, przytulać ani podawać ręki.

- Wszelkiego rodzaju prezenty przekazujemy opiekunowi lub pani z recepcji, torebka musi być podpisana, w celu uniknięcia pomyłki.

- Po zakończeniu odwiedzin proszę zadzwonić na telefon pielęgniarki 505 087 023 i powiadomić, że spotkanie dobiegło końca. Opiekun odbierze Pensjonariusza.

Za utrudnienia przepraszamy.

Kierownictwo Domu Seniora
PORZĄDEK NA ŚWIĘTA WIELKANOCNE 2020

Z przykrością zawiadamiam wszystkich członków rodzin Pensjonariuszy Willi Kalina, że w tegoroczne Święta Wialkanocne spędzamy bez udziału rodzin. W dalszym ciągu wstrzymane będą również odwiedziny. Odradzam również zabieranie Pensjonariuszy do domu, ponieważ po powrocie musieliby być poddani 14-dniowej kwarantannie w swoim pokoju bez prawa wychodzenia do miejsc ogólnie dostępnych na terenie placówki. Proszę o zrozumienie powagi sytuacji i zastosowanie się do zaleceń.
ŻYCZENIA WIELKANOCNE 2020

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, życzę wszystkim rodzinom, znajomym, pracownikom i wszystkim pozostałym osobom, którzy uczestniczą w życiu naszego domu , zdrowych, pogodnych Świąt pełnych wiary, nadziei i miłości. Niech ten wyjątkowy czas napełni Państwa serca otuchą i nadzieją oraz pozwoli przezwyciężyć nawet największe trudności. Niech dobry Bóg ma Was wszystkich w swojej opiece. Życzą Wam właściciele,, Willi Kalina’’ rodzina Białowąsów.
WIGILIA 2019 INFORMACJA


W dniu 24 grudnia 2019 roku o godz. 16:30 w Willi Kalina odbędzie się uroczysta Kolacja Wigilijna

z udziałem Rodzin Pensjonariuszy. Uczestnictwo w kolacji Członków Rodzin Pensjonariuszy prosimy

zgłaszać w recepcji osobiście, lub telefonicznie tel. 22 736 00 82, bądź tel. kom. 505 087 029.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Życzymy Państwu udanych, zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten czas wypełni

Was spokojem, radością i miłością wśród rodziny. Aby czas, jaki spędzicie razem, był czasem dobrej

nowiny, a po świętach byście z radością przygotowali się na przywitanie Nowego 2020 Roku.