polski English rosyjski Deutsch

Aktualności


Życzenia Wielkanoc 2024 r.

Z okazji Świąt Wielkanocnych, Rodzinom naszych Pensjonariuszy i wszystkim osobom, które śledzą losy naszego domu składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarzy wszystkich potrzebnymi łaskami i da nadzieję na lepsze jutro. Wesołego Alleluja.
Życzy Kierownictwo oraz Personel.ŚNIADANIE WIELKANOCNE 2024R.

Śniadanie Wielkanocne w Willi Kalina z udziałem Rodzin Pensjonariuszy odbędzie się
31 marca (niedziela) o godz 9.30
. Prosimy Rodziny o zgłaszanie udziału do dn. 30 marca
w recepcji, lub tel 22 756 46 16 kom 505 087 012.
ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE I NOWOROCZNE 2023R.

Jak co roku 24 grudnia o godzinie 16:30 wspólnie obchodzimy Wigilię Bożego Narodzenia. Jest to wyjątkowy wieczór w roku, gdy wraz z Naszymi Pensjonariuszami gromadzimy się przy wspólnym stole. Na stołach goszczą staropolskie potrawy, w tle słychać tradycyjne kolędy, a wystrój wnętrz wprowadza w świąteczny nastrój. Po wspólnej modlitwie dzielimy się opłatkiem składając sobie najlepsze życzenia, by później delektować się wigilijnymi potrawami przygotowanymi przez naszą kuchnię. Wszyscy Pensjonariusze oraz Pracownicy tworzą miłą, świąteczną atmosferę.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W ten wyjątkowy wieczór Wigilii Bożego Narodzenia życzymy naszym Pensjonariuszom oraz ich Rodzinom pokoju Chrystusowego, zdrowia i błogosławieństwa Bożego. Niech nadchodzący Nowy Rok przyniesie wiele łask Bożych i pomyślności w spełnianiu wszelkich planów.WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA 2023 R.

WIGILIA W „WILLA KALINA”
Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych Pensjonariuszy wraz z Rodzinami na uroczystą Kolację Wigilijną 24 grudnia 2023 r. o godz. 16:30.
Uprzejmie prosimy o potwierdzenie przybycia w Recepcji lub pod numerem tel. 505 087 029.Dzień Matki 2023 r.

Z Okazji Dnia Matki, składamy wszystkim Mamom najserdeczniejsze życzenia. Niech na Waszych twarzach zawsze gości uśmiech, a zdrowie nigdy Was nie opuszcza.